Váha nutriční (DPL5001)

Cena bez DPH: 405 Kč

Cena s DPH: 490 Kč

  • Katalogové číslo: DPL5001
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 2
  • Skladem: 704 ks
  • Hmotnost: 0,575 kg

Nutriční váha obsahuje 999 potravinových kódů a 7 nutričních hodnot obsahujících kalorie, sodík, protein, tuk, uhlohydráty a vlákninu. Váhová kapacita činí 5000g. Automatické vypnutí, vynulování váhy(tara). Vysoká preciznost váhového měření zajišťují co nejpřesnější měření.


O co se jedná? Je jedno, zda chcete pouze zhubnout, protože vás trápí vaše současná váha, nebo se například ze zdravotních důvodů prostě hlídat musíte.


Základem správného hubnutí nebo zdravé stravy obecně, je vědět, co vlastně jíte. To znamená, kolik přijímáte kalorií, proteinů, sacharidů, ale i již méně populárních tuků a cholesterolu.

Nutriční váha vám všechny tyto hodnoty zjistí, jakmile na ni konkrétní potravinu položíte. Ušetříte spoustu času, protože nebudete muset prohlížet etikety a vše si složitě počítat.


Naše nutriční váha Vám nejenže pomůže při přípravě jídel a počítání kalorií. S naší váhou docílíte také úspory času. Neslibujeme Vám váhový úbytek 10kg za měsíc, ale můžeme Vám zaručit,že se naše Váha stane Vaším velice užitečným a ideálním pomocníkem při dodržování jakýchkoliv zásad zdravého stravování nebo hubnutí.


Díky této váze můžete snadněji docílit svých předsevzetí, vytýčených cílů a jsme přesvědčeni, že s používáním váhy budou Vaše výsledky trvalé.


Nutriční váha není určena jen pro ty, kteří chtějí zhubnout, ale i pro lidi, kteří jsou postiženi nemocemi, jako jsou např.: cukrovka, vysoký krevní tlak, onemocnění jater, ledvin aj.


Váha je také určena pro:

Zdravé a cílené stravování při kulturistice, fitness a dalších sportech.


Přesné klasické vážení a kontrolu energetickéh příjmu.


Obsah balení: Váha, uživatelský manuál, data, záruční list.


Parametr Hodnota
Materiál Sklo
Barva černá
Rozměry [VxŠxH] 17x157x224mm
Napájení 4xAAA(mikrotužková)
Další funkce Nutriční složení potravin, vážení více produktů,